[ Skočiť na obsah ]

 
 
zavrieť okno
SLUŽBY webdesign

WEBDESIGN

WEBDESIGN 

Ponúkame Vám tvorbu webových a multimediálnych prezentácií ale aj náročných webových aplikácií ako sú portálové a intranetové riešenia.

Pri tvorbe webov dodržiavame webové štandardy, snažíme sa, aby boli pre užívateľa pohodlné na ovládanie, aby sa správne zobrazovali vo všetkých rozšírených webových prehliadačoch, a aby ich obsah bol ľahko vyhľadateľný v množstve ostatných webov.

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne. Pretože každý klient má iné požiadavky, pracujeme s rôznymi technológiami. Pre menšie projekty využívame programovací jazyk PHP a databázy SQL. Je to najrozšírenejšia technológia pri tvorbe webov, podporujú ju všetky webové servre. Weby, ktoré vytvoríme je preto možné umiestniť na akýkoľvek webový server. Údaje na webe, ktoré sa ukladajú do databázy, sa dajú ďalej flexibilne spracovať. Weby tvoríme v redakčnom systéme (Content Management System), vďaka ktorému si môžu naši klienti sami manažovať obsah svojho webu.

Pri zložitejších projektoch, ktoré si vyžadujú objektové programovanie, využívame technológiu Microsoft ASP.NET a programovací jazyk Microsoft Visual C#.

CENNÍK PRÁCA