[ Skočiť na obsah ]

 
 
zavrieť okno
SLUŽBY servis

SERVIS

SERVIS 

V rámci našich servisných služieb poskytujeme kompletnú starostlivosť o akýkoľvek hardware a software.

Medzi naše servisné služby patrí:

  • návrh a realizácia počítačových zostáv
  • návrh, realizácia a správa počítačových sietí
  • odstraňovanie hardvérových a softvérových problémov
  • nastavovanie zabezpečenia počítačov proti vírusom a ich odstraňovanie
  • správa celých informačných systémov
  • návrh, realizácia a správa telekomunikačných riešení
  • a ďalšie

Podľa charakteru Vašich požiadaviek si môžete vybrať našu servisnú službu, ktorá Vám najviac vyhovuje.

Nezmluvný servis

Tento spôsob servisu poskytuje naša spoločnosť pre našich zákazníkov, s ktorými nemáme uzatvorenú zmluvu na servis. Po zadaní požiadavky na servis sa náš servisný technik skontaktuje s klientom a po konzultácii stanoví ďalší postup odstránenia problému.

Zmluvný servis

Pri zmluvnom servise sa naša spoločnosť prednostne stará o správu informačného systému zákazníka v rozsahu podmienok dohodnutých v zmluve. V prípade výpadku informačného systému riešia vzniknutý problém naši technici najneskôr v dohodnutej lehote. Naša spoločnosť pravideľne vykonáva preventívne kontroly informačných systémov zákazníkov, čím znižuje riziko výskytu nežiaducich stavov.

V rámci zmluvného servisu získa zákazník komplexnú starostlivosť o serverové systémy, sieťovú infraštruktúru, pracovné stanice.

Rozšírením štandardnej správy informačného systému je možnosť vzdialenej správy. Správa siete, serverov, klientských staníc je realizovaná na diaľku prostredníctvom vzdialeného pripojenia. V prípade, že je to technicky možné, týmto spôsobom správy získa zákazník možnosť promptného vybavenia svojej požiadavky, bez nutnosti fyzickej prítomnosti technika. Klient má, samozrejme, prehľad o všetkých takýchto zásahoch a uskutočňujú sa len s jeho súhlasom. Väčšina servisných zásahov sa dá vyriešiť pomocou vzdialenej správy.

Ak teda potrebujete okamžitú pomoc s Vašim PC, zavolajte nám, kliknite na odkaz vzdialená správa, my sa o Vaše PC postaráme.

CENNÍK PRÁCA